Úvodní školení realitních makléřů

Kurz pořádá společnost: Martin Němeček

kurz na míru

kurz na míru Kurz je možné organizovat pro uzavřené skupiny, kde obsah, termín a místo se dohodne podle požadavků zákazníka.
Cena bude vypočítána na základě přesné specifikace objednavatele.
Doporučený rozsah 2 dny

Další údaje o kurzu

Kontaktní údaje na organizátora Martin Němeček
tel: 00420736614142
(při kontaktování uveďte jako zdroj informací www.kurzy-vyuka.cz)
Zařazení kurzu do kategorií
Cílová skupina, pro kterou je kurz určen

Zájemci o práci v realitách.

Hlavní cíl kurzu

Na tomto školení dostanete základní informace které jsou potřeba pro práci realitního makléře. Kurz trvá 2 dni. První den jsou informace právní a obecné a druhý den je školení právo a nemovitosti. Zde se dozvíte jak získávat nové zakázky a jak dál pracovat s klientem. Podmínky je minimálně 6 účastníků. Pro RK možná individuální domluva.

Podrobný popis obsahové náplně

Podrobnější informace o obasahu po telefonu nebo na emailu. Připravuji i konrétní pokročilé kurzy pro RK s různým zaměřením – zvyšování efektivity, výhradní smlouvy, argumentace a telefonování v RK právo a nemovitosti, obchod a nemovitosti a.t.d.

Informace o organizátorovi kurzu

Společnost Martin Němeček
Adresa sídla společnosti Hošťálková 447, 756 22, Hošťálková
Kontaktní údaje tel: 736614142
e-mail: skoleni.martin@gmail.com
(při kontaktování uveďte jako zdroj informací www.kurzy-vyuka.cz)
Popis činnosti

Martin Němeček

Hošťálková 447

Tel : 736614142

nitramkecemen@gmail.com

Představení Jsem obchodník. Školení v obchodě a službách je to, co mě baví a láká. To vychází především z mé potřeby někomu pomáhat. A to je podle mě také hlavní důvod, proč se mi daří a proč se ke mně klienti vracejí a jdou za mnou napříč mou profesní kariérou. Vnímají totiž, že s nimi jednám jako s partnery. Cítí, že se na mě mohou spolehnout, že mohou věřit všemu, na čem se dohodneme. Poznají, že je rád slyším, že vnímám jejich potřeby a reaguji na ně. Vedle mé vlastní obchodní činnosti také vyučuji jiné, jak klientům naslouchat, jak reagovat na jejich potřeby a tím dělat oboustranně zajímavý obchod. Protože podle mě i školení je obchod. Školení které dělám vycházejí hlavně z mé praxe obchodníka. Za poslední 2 roky jsem měl 252 školících dní a to prodejních dovedností, odborných dovedností pro realitní makléře včetně právních znalostí a školení MS WIN XP, IE a MS OFFICE 2003.

Zaměstnavatel Pracovní náplň Pozice OSVČ Školící a konzultantská činnost (2/2009 –dosud)

___________________ H&B real a.s., (9/2005 –2/2009)
Řešení projektů na vzdělávání zaměstnanců i externí obchodních zástupců. Provádění testovacích nákupů a optimalizace obchodu.

______________________________________ Vedení a vzdělávání realitních makléřů a to jak zaměstnanců, tak externích partnerů. Obchodník a školitel

______________ Oblastní vedoucí, školitel měkkých i odbor. Dovedností Petra computers a.s., (1/2004–8/2005) Zvýšení efektivnosti nákupu komponentů pro výrobu PC, rozšíření sortimentu a spolurozhodování při řízení firmy. Nákupčí, ředitel obchodu Levi a.s., (1/2003–12/2003) Akvizice a péče o získané klienty v oblasti velkoobchodního prodeje PC a komponentů. Obchodník pro firemní klientelu T-mobile a.s., (1/2001–12/2002) Péče o klienty na prodejně, zajišťování datových služeb, akvizice klientů. Obchodník na prodejně OSVČ (9/1998– 2/2001) Provoz prodejny mobilních telefonů a PC Majitel Jednota Uherský Ostroh a.s., (9/1997– 8/1998) Obsluha zákazníků, organizace chodu oddělení maso a uzeniny v supermarketu Slovácko Prodavač, zástupce vedoucího

Profesionální praxe

Vzdělání

2010 – OZO v BOZP- ROVS s.r.o. číslo osvědčení – ROVS/1462//PRE/2010

1995 – 1997 SOU potravinářské Koryčany – Ekonomická nástavba – maturitní vysvědčení

1992 – 1995 SOU potravinářské Koryčany – Kuchař – číšník – výuční list

Odborné znalosti a dovednosti

Efektivní nastavení výběrových řízení dodavatelů (jednorázových i pravidelných) a nastavení ohodnocování lidí, kteří dodávky zajišťují Lektorská činnost v oborech: BOZP, prodejní dovednosti, telefonování, vyjednávání, řeč těla, asertivita, odborné znalosti realitního makléře, aktivní naslouchání, zjišťování potřeb, dále on-job treining a jeho kompletní vyhodnocení a PC školení MS WIN XP, IE a MS OFFICE 2003. Pro dobré zjištění potřeb klienta – mystery shopping a mystery calling. Dosledování postupů v obchodním procesu ( akvizice, reporting, controlling, vyhodnocování, hodnocení a varianty řešení) Efektivní postupy prodeje Kvality obchodního jednání Vyjednávání v krizových situacích Prodejní dovednosti BASIC, ADVANCED a PROFESSIONAL Právo a nemovitosti v praxi Prodejní techniky realitního makléře

Zaujal Vás tento kurz?

 
 

Další aktivity společnosti:

Martin Němeček

Nenašli jste kurz, který jste hledali?

Zadejte poptávku na vzdělávací služby, která bude rozposlaná všem vzdělávacím společnostem na stránkách www.kurzy-vyuka.cz.

Zadejte poptávku >>>
© 2020 Všechna práva vyhrazena, 0.045s
design: widegrafik.