Jak přežít jako šéf

Kurz pořádá společnost: Hubbardova akademie administrativy Praha

Kurz pro veřejnost

Termíny konání kurzu Vyberte si termín, který Vám nejvíce vyhovuje:
21.9.2018 (09.00 - 17.00 hod.)
Cena bez DPH 4 900 Kč
Cena s 21% DPH 5 929 Kč
Poznámka k ceně sleva pro přihlášku přes Edumenu -20%
Místo konání kurzu Sokolovská 270/201, 19000, Praha 9

Další údaje o kurzu

Kontaktní údaje na organizátora Ing. Slavka Gondová
tel: 0420 774720040
mobil: +420 774 720 040
e-mail: slavka.gondova@haapraha.cz
(při kontaktování uveďte jako zdroj informací www.kurzy-vyuka.cz)
Zařazení kurzu do kategorií
Cílová skupina, pro kterou je kurz určen
 • pro vedoucí pracovníky – velkých, středních i malých skupin
 • pro lidi, kteří v roli manažera začínaji
 • pro lidi, kteří řídí už několit let, ale cítí potřebu změny ve svých zvyklostech
Hlavní cíl kurzu

Získejte jistotu na vedoucí pozici! Naučte se komunikovat se zaměstnanci tak, aby ochotně a s nadšením plnili své povinnosti! Díky našemu semináři budete jak ryba ve vodě a nic vás nezaskočí! Na semináři získáte návody a odpovědi na níže uvedené otázky a také si prakticky některé nástroje vyzkoušíte. Zároveň můžete dostat odpovědi na doplňující otázky, které z dané problematiky v průběhu výkladu vyplynou.

Podrobný popis obsahové náplně

Základní nástroje šéfa musí být známy a také plně používány. Pokud tomu tak není, může mít šéf i jeho okolí problémy. Aby tomu bylo možné předejít či to napravit, připravili jsme pro Vás stručný a přehledný návod – formou praktického semináře.

Průběh semináře

Seminář bude probíhat v pravidelných intervalech – výklad k tématu, doplněný praktickými příklady a návazné praktické vyzkoušení.
Výuka probíhá od 9:00 do 17:30.
Postupně v kurzu proberete tyto otázky:

 • Jaké jsou klíčové vlastnosti vedoucího pracovníka pro přežití?
 • Na základě jakých postupů by měl vedoucí pracovník zásadně pracovat?
 • Jaké je funkční know-how vedoucího pracovníka?
 • Jak souvisí správná a efektivní komunikace s výkonností v týmu?
 • Podle čeho se nejlépe odhalí i skrytí flákači?
 • Jaké jsou jednoduché, ale efektivní tipy a nástroje pro řízení lidí?
 • Jak s minimálním úsilím zvýšit maximálně produkci?
 • Jak prosadit příkazy, aby byly opravdu beze změn splněny?
 • Kdy je šéf opravdu také leader týmu?
 • Jak se zbavit operativy a získat čas pro sebe?

Osobní přínos „šéfa“ po absolvování semináře: „Zjistil jsem, že jsem šéf, chci být šéf a odteď to budu vědět! Jako vždy jsem si díky semináři uvědomil, že všechny „neřešitelné problémy“, nejsou problémy! Děkuji.“

Osobní zisk s odstupem času několik měsíců po semináři:
Osobní zisk považuji v komplexním získání nové identity šéfa. Pozitivně přijalo výrazné změny i mé okolí v pracovním i osobním životě. Po absolvování semináře mám více času na své zájmy a přitom mám vše hotovo. Zjišťuji, že práce je vykonána a umím konečně delegovat úkoly. Atmosféra ve firmě nebo týmu je krásným zrcadlem fungování šéfa a vřele doporučuji každému, kdo nemá úplně ideální podřízené. Dnes už u mě žádný takový není!“ Jiří Novák, regionální ředitel

Odkaz na www stránku www.haa.cz/jak-prezit-jako-sef-4/

Informace o organizátorovi kurzu

Společnost Hubbardova akademie administrativy Praha
Člen AIVD ČR
Adresa sídla společnosti Sokolovská 270/201, 190000, Praha 9
Kontaktní údaje tel: 774720040
e-mail: slavka.gondova@haapraha.cz
web: www.haa.cz
(při kontaktování uveďte jako zdroj informací www.kurzy-vyuka.cz)
Popis činnosti

Hubbardova akademie administrativy je součástí mezinárodní sítě v 18 zemích světa s více než 20 letou tradicí s centrálou v Los Angeles, USA.

Naším mottem je: „Vzkvétej a prosperuj!“ Naším cílem je podpora a stabilizace zdravého podnikatelského světa, ve kterém mohou produktivní lidé prosperovat.

Používáme technologii managementu L. Ron Hubbarda, jedinečný systém řízení jakékoli firmy či podnikatelského subjektu. Jde o nejpoužívanější komplexní manažerský systém na světě, který pojmenovává a popisuje jednoduchou a praktickou cestou postupné kroky vedoucí k dosažení úspěchu a expanze. Tento systém zahrnuje každý aspekt managementu – řízení, public relations, marketing, obchod, najímání lidí, komunikaci, výrobu a realizaci, kontrolu kvality, distribuci. Správné provázání všech oblastí je nezbytné pro růst a expanzi každé firmy – jak pro velké společnosti, střední podnikatele, živnostníky, tak i pro jakákoli další organizovaná seskupení, jelikož principy řízení a dosažení prosperity jsou totožné.

V čem se projevuje naše jedinečnost? Dokážeme individuálně identifikovat a lokalizovat u jakékoli firmy její momentálně „bolavé místo“, najít mu na to funkční, jednoduchý, praktický lék bez vedlejších účinků.

V čem jsme z pohledu našich zákazníků jiní? V individuálním přístupu ke každému studentovi s plnou možností konzultace a podpory při aplikaci nabytých vědomostí v praxi. A to v průběhu, ale zejména po ukončení daného kurzu nebo semináře. Pracujeme na tom, aby naši absolventi plně informace používali v praxi a nezůstaly jen teorií. Jelikož víme, že je tato technologie řízení plně funkční, pokud se použije plně a správně, dáváme na ni i tzv. celoživotní záruku.

Jaké jsou tedy naše praktické zkušenosti? Výsledky naší práce se nedají jednoduše změřit v centimetrech, kilogramech, nebo na stopkách. Výsledky jsou napravené vztahy ve firmách, větší tah na bránu, větší pochopení a souhlas uvnitř firmy, zvýšená chuť do práce a do života a více času na koníčky, rodinu nebo i nabytá odvaha vyhodit líného zaměstnance.

Naše dennodenní práce je stýkat se s klienty a dávat jim nový, jiný směr, dát jim „vítr do plachet“. Když Vám pak někteří skoro se slzami v očích říkají, že jsme jim změnili život, víte že jste odvedli kus dobré práce a že to stojí za to.

Když se z přepracovaného vedoucího, kterému už všechno „padá na hlavu“ stane v průběhu aktivní práce s námi vyrovnaný šéf, který ví, co od podřízených chce a jak to z nich dostat, člověk, který místo 10 hodin pracuje „už jen“ 8, více se usmívá, nestresuje se, má lepší vztahy v rodině a chce rozjet další nový business, to je ten výsledek za kterým jsme společně šli a dosáhli ho.

Nebo když se z průměrného, nepříliš příjemného prodavače stane člověk ochotný, usměvavý a vstřícný k zákazníkům, který ví jak zjistit potřeby a jak nabídnout něco navíc, tehdy vyhrává každý.

Ne vždy je to jednoduché, protože jde o práci s lidmi, všeobecně však platí zásada, že kdo chce na sobě pracovat a něco změnit, tak toho za naší individuální pomoci dosáhne. Není důležitá velikost firmy, množství zaměstnanců nebo financí, ale hlavní je ta ochota s tím něco udělat!

Zaujal Vás tento kurz?

 
 

Další aktivity společnosti:

Hubbardova akademie administrativy Praha

top
14 520 Kč
1. JAK VYROBIT TOHO NEJLEPŠÍHO OBCHODNÍKA?
Hubbardova akademie administrativy Praha
otvírá se podle zájmu
Česko
top
968 Kč
2. JAK BÝT EFEKTIVNĚJŠÍ V OBCHODĚ?
Hubbardova akademie administrativy Praha
otvírá se měsíčně
Praha 9
11 979 Kč
3. Neuvěřitelný prodejní seminář
Hubbardova akademie administrativy Praha
otvírá se měsíčně
Praha 9
20 570 Kč
4. Vzorce pro úspěšné podnikání
Hubbardova akademie administrativy Praha
otvírá se měsíčně
Praha 9
12 100 Kč
5. Osobní hodnoty a integrita
Hubbardova akademie administrativy Praha
otvírá se měsíčně
Praha 9

Nenašli jste kurz, který jste hledali?

Zadejte poptávku na vzdělávací služby, která bude rozposlaná všem vzdělávacím společnostem na stránkách www.kurzy-vyuka.cz.

Zadejte poptávku >>>
© 2018 Všechna práva vyhrazena, 0.060s
design: widegrafik.