Cesta k úspěchu - Skype

Kurz pořádá společnost: EDUX, s.r.o.

Kurz pro veřejnost

Cena bez DPH 3 000 Kč
Cena s 21% DPH 3 630 Kč
Místo konání kurzu Klimentská 50, 11000, Praha 2

Další údaje o kurzu

Kontaktní údaje na organizátora Ing. Zdenka Tomaidesová
tel: +420723916559
mobil: +420723916559
e-mail: tomaidesova@edux.cz
(při kontaktování uveďte jako zdroj informací www.kurzy-vyuka.cz)
Zařazení kurzu do kategorií
Cílová skupina, pro kterou je kurz určen

Kurz je vhodný pro všechny, kteří mají zájem uspět ve svém osobním i profesionálním životě. Rady a praktické tipy, jak začít „pracovat na sobě“. Lze se domluvit i na individuální výuce či konzultaci. Doporučujeme samostatnou pomůcku ebook „Kaizen – chci změnu“ – stejný název stránek, kde je k dispozici. Pro jednotlivce možnost SKYPE výuky.

Hlavní cíl kurzu

„Dělejte nové věci, abyste získali nové zkušenosti. Jenom tehdy poroste Vaše osobnost“.

Cílem kurzu je nalézt vnitřní motivaci a důvody proč se vydávám na novou cestu. Uvědomit si, kdo a které moje vlastnosti, dovednosti a životní a pracovní zkusšenosti mě podpoří v krizích. Zkusíte si techniky, které probudí ve Vás kreativitu na cestě k úspěchu. Naučíte se pracovat s vlastní myslí a začnete krůček po krůčku budovat sebedůvěru. Překonávejte sami sebe, až uspějete o to bude větší Vaše radost. Pusťte se se práce. Objednejte si individuální výuku efektivněji vykročíte za svým cílem.

Podrobný popis obsahové náplně

A. Osobnost První dojem – jak ho udělat Co mě odlišuje od ostatních Kdo jsem a co umím? 6ivotní hodnoty, přesvědčení, slabé stránky a rezervy Typologie a její role v životě Sebeprezentace – jak úspěšně prodat to, co umím

B. Stanovení cílů a překážky Čeho chcete dosáhnout? Kdy začnete a jak? Víra ve vlastní úspěch Jak se zbavit vnitřního strachu? Metoda Kaizen vs. metoda SMART – cíle Jak v sobě probudit kreativitu pro dosahování cílů? Cíle vs. životní hodnoty – kdy se mi daří a kdy ne?

C. Pozitivní myšlení a vizualizace Zásady pozitivního myšlení Vnitřní řeč – „samomluva“ aneb co si jen tak pro sebe říkám Jak myslím, tak mluví…blokátory komunikace Zvládání stresu a neúspěchu

D. Kreativita – podpora výkonnosti Odstraňování bariér myšlení Mentální mapování – mapa mysli/ vision board či nástěnka vizí Strategie W.Disney aneb hledání té vlastní cesty v podnikání a v životě

Odkaz na www stránku edux.cz/cesta-k-uspechu/
Podmínky přijetí

Motivace a odhodlání začít měnit svůj život. Touha po změně a ochota investovat čas, energii a překonávání vnitřního strachu.

Typ a platnost osvědčení Osvědčení o účasti
Jednací jazyk a tlumočení čeština
Lektor Ing. Z.Tomaidesová - specializace osobní rozvoj a prodejní dovednosti, kouč NLP. Autorka blogu "Chci změnu" a ebook "Kaizen - chci změnu".

Video

Informace o organizátorovi kurzu

Společnost EDUX, s.r.o.
Adresa sídla společnosti Klimentská 50 , 11000, Praha 1
Kontaktní údaje tel: +420 723 916 559
e-mail: info@edux.cz
web: www.edux.cz
(při kontaktování uveďte jako zdroj informací www.kurzy-vyuka.cz)
Popis činnosti

Jsme EDUX s.r.o. a naším cílem je spokojená společnost. Aby však byla firma spokojená jako celek, musí v ní být spokojený i zaměstnanec – tedy hnací motor celého toho kolosu.

Firma, jež si uvědomí hodnotu každého zaměstnance má z půle vyhráno. Jako příjemný bonus mu může nabídnout některý z námi nabízených kurzů. Třeba motor společnosti někde skřípe a firma nefunguje tak, jak by mohla. Jsme schopni uvést vše do pořádku, nabízíme kurzy šité na míru společnosti, jež chce růst. Osobní rozvoj zaměstnanců má tolik společného s obchodním rozvojem společnosti.

Nenechte váš motor zadrhnout se, zajistěte mu hladký chod díky kurzům, firemním tréninkům a konzultacím.

Zaujal Vás tento kurz?

 
 

Další aktivity společnosti:

EDUX, s.r.o.

0 Kč
1. Obchodní vyjednávání - taktiky
EDUX, s.r.o.
Česko
3 630 Kč
2. Konflikty v našem životě a jejich řešení
EDUX, s.r.o.
otvírá se podle zájmu
Praha 2
4 235 Kč
3. Prodejní dovednosti v maloobchodě
EDUX, s.r.o.
otevírá se čtvrtletně
Praha 2
4 235 Kč
4. Akviziční prodej po telefonu
EDUX, s.r.o.
5.12.2017
Praha 2
3 630 Kč
5. Sebeprezentace - prodejte své schopnosti
EDUX, s.r.o.
otvírá se podle zájmu
Praha 2

Nenašli jste kurz, který jste hledali?

Zadejte poptávku na vzdělávací služby, která bude rozposlaná všem vzdělávacím společnostem na stránkách www.kurzy-vyuka.cz.

Zadejte poptávku >>>
© 2017 Všechna práva vyhrazena, 0.063s
design: widegrafik.